Довгоочікувані свята!

Довгоочікувані свята, що зігрівають душу та серце, – наближаються! Тому, для того, щоб День святого Валентина та свято 8-го березня вдалися на славу – звертайтеся до компанії Feast-day кейтеринг київ. Ви зможете зробити сюрприз коханій людині, запросивши її на розкішний банкет київ або фуршет київ на честь цих романтичних свят. Разом із такими ж закоханими парами – Ви проведете незабутній час!

Свято від Feast-day кейтеринг київ включає в себе повний спектр кейтерингових послуг. Це означає, що своїх коханих людей Ви зможете здивувати не тільки вишуканим меню, але й відповідним антуражем, створеним спеціалістами Feast-day кейтеринг київ. Святкова символіка прикрасить банкет київ або фуршет київ до ций найромантичніших свят – і задасть чудовий настрій всім присутнім. Додаткові сервіси (послуги поварів київ, послуги фотографа київ, послуги ді-джея київ, послуги офіціантів київ) позбавлять Вас від всіх організаційних клопотів. Кращі спеціалісти компанії Feast-day кейтеринг київ організують справжнє висококласне свято.

Здійснюючи замовлення в Feast-day кейтеринг київ на банкет київ, фуршет київ, виїзний банкет київ або виїзний фуршет київ до свят святого Валентина та 8-го березня – Ви заощаджуєте, адже Вам надається 10%-ва святкова знижка.

Зробіть крок назустріч весні та найвищим почуттям разом із компанією Feast-day кейтеринг київ!