Новорічна пропозиція!

Новий рік – час, коли величезним попитом користуються святкові банкети Київ та фуршети Київ. Адже що, по суті, являють собою Новорічні свята? Передусім – банкет Київ або фуршет Київ, святковий стіл, за яким збираються найближчі друзі. Спеціальна пропозиція від  Feast-day кейтеринг Київ (на послуги повара, послуги офіціантів, послуги Діда Мороза та Снігуроньки) допоможе Вам зекономити до 15 % від вартості замовлення до Нового року та Різдва. Тому банкет Київ чи фуршет Київ – буде не тільки веселим та незабутнім заходом, а й вигідним проведенням дозвілля.

Для Вас – спеціальні додаткові сервіси на банкет Київ та фуршет Київ. Це традиційні послуги повара Київ, послуги офіціантів, послуги фотографів та послуги ді-джеїв. Але який Новий рік, банкет Київ або фуршет Київ без Діда Мороза і Снігуроньки? Як без них провести новорічний банкет Київ чи фуршет Київ? Додаткові святкові сервіси на банкети Київ і фуршети Київ від Feast-day кейтеринг Київ завжди включають характерні для свята послуги, окрім послуги повара, послуг офіціантів і сомельє.

Тож, зовсім скоро на Вас чекає новорічний банкет Київ або фуршет Київ з компанією Feast-day кейтеринг Київ! Дзвін бокалів, шипіння шампанського та відчуття, що мрії ось-ось здійсняться! Ваші новорічні мрії здійсняться компанією Feast-day кейтеринг Київ.