Весна

Компанія Feast-day кейтеринг Київ продовжує дивувати своїх клієнтів! Спектр наших послуг поповнюється традиційними для теплої пори року пропозиціями. Ми пропонуємо якісне виїзне ресторанне обслуговування для Вас і Ваших друзів.

Що може бути кращим за відпочинок на природі? Для Вас – романтична прогулянка на кораблі київ на острів, де на Вас вже чекатиме шашлик від кавказького шеф-кухаря, барбекю і справжній узбецький плов! Наші фахівці встановлюють спеціальні намети, в яких Ви відпочиватимете разом із компанією близьких друзів або колег. Наш шеф-кухар завжди використовує найсвіжіші продукти, готуючи шашлик київ, узбецький плов або ароматне барбекю. А тому – виїзний захід і прогулянка на кораблі київ залишить незабутні враження у гурманів!

Плов, шашлик і барбекю на природі – це відмінне літнє пригощання від компанії Feast-day кейтеринг київ для Вас і Ваших колег, які приїдуть на Ваш корпоративний захід. Святковий настрій допоможуть підтримати високопрофесійні офіціанти і кухарі. До Ваших послуг – додаткові сервіси: послуги фотографа київ, послуги сомельє київ, послуги кухаря київ.
Насолоджуйтеся неординарним відпочинком разом із Feast-day кейтеринг київ!